فروشگاه اینترنتی ملل مارکت
×
09906636170

قوانین و مقررات

قوانین فروشگاه به حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد .

_استفاده شما از سایت کالاروز به منزله قبول شرایط و مقرارت خرید از این سایت می باشد.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ؛ حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات است.

_قیمت هرکالا در زیر آن نوشته شده است ، اگرکالایی دارای تخفیفات باشد حتما در زیر آن مشاهده خواهید کرد.

_در صورت موجود نبودن کالا میتوانید با ما تماس بگیرد و از زمان موجود شدن دوباره ی آن کالا مطلع شوید.

_کالاهای دیجیتال موقعی شامل گارانتی میشوند که گارانتی مورد نظر را در موقع خرید انتخاب کرده باشید ،که درکنار آن محصول لحاظ شده است.

_اگر کالایی دچارنقص فنی باشد و مربوط به کالاهای گارانتی دار باشد(بعنوان مثال کالای دیجیتال) فروشگاه مذکور طبق قوانین گارانتی پاسخگو شما خواهد بود.

_باز پس گیری کالا مشمول هزینه پستی خواهد بود اما درمواقعی که کالا دچار نقص فنی باشد هزینه پستی به حساب شخص واریز خواهد شد.

_همانطور که میدانید برای خرید نیاز به اطلاعاتی از شخص خریدار است که ما توانسته ایم این اطلاعات را به حداقل کاهش دهیم، پس نیازی به وارد کردن ایمیل یا ثبت نام در سایت نیست و فقط شما مشتری گرامی تنها با واردکردن آدرس و شماره همراه میتوانید براحتی از فروشگاه خرید کنید.

_خریدشما از لحظه تایید نهایی خرید تا لحظه ی دریافت کالا توسط  پنل پیامکی ملی اطلاع داده میشود،قطعا اگراز شماره ای به غیراز این پیامی دریافت کردید از طرف کالا روز نمیباشد و در صورت مشاهده این مورد حتما با کالاروز از طریق تلفن و ایمیل تماس حاصل فرمایید.

_خریدهای شما مشمول مالیات میباشد و مصرف کننده نهایی موظف به پرداخت آن است.

_دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل رنگ،جنس،گارانتی، بر عهده خریدار میباشد لذا قبل از تایید نهایی دوباره آن را چک کنید.

_اگر خرید اشتباهی ثبت شد و مبلغ آن توسط مشتری پرداخت شد، به مدت یک ساعت فرصت دارد که با تماس با شماره های 09906636170 و 09355545068 نسبت به این موضوع اقدام کند در غیر این صورت محصول برای وی ارسال خواهد شد.
_اصل فعالیت کالاروز براساس صداقت است و محصولات با قید اصالت به مشتری تقدیم می شود اگر محصولی اورجینال باشد حتما به مشتری اطلاع داده می شود و اگر اصل نباشد نیز به مشتری اطلاع داده می شود پس دوستان عزیز بدون هیچ نگرانی می توانید از کالاروز کالای مورد نظر خود را تهیه بفرمایید.

_به دلیل نواسات قیمت اگر مشتری گرامی ،کالایی را از فروشگاه کالاروز خریداری کند و قیمت کالا افزایش پیدا کرده باشد فروشنده موظف است ظرف 24 ساعت کاری به خریدار اطلاع دهد، لذا فروشگاه میتواند مابه التفاوت مبلغ کالا را از مشتری دریافت کند در غیر اینصورت مبلغ دریافتی توسط فروشگاه با سود روز شمار بانک باید به حساب مشتری واریز شود.

_پاسخگویی به مشتریان و هموطنان عزیز از طریق تلفن ، فقط در زمان هایی که در پایین سایت درج شده امکان پذیر میباشد.

_مشکلات اینترنتی: در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه کالاروز محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا ,  انصراف مشتری و یا تغییر قیمت مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

_خریدهای سفارشی به خریدهایی اطلاق میشود که مشتری،کالایی را ،پیش خرید کرده  است و وجه آن را پرداخت مینماید.